Faizsiz finansmanla binlerce kişiye yeni konut

Ev, araç ve çatılı iş yeri sahibi olmak isteyenlere faizsiz finansal tahlil sunan Fuzul, tasarruf finansman sistemini Dayanışma İktisadı olarak yine tanımlıyor.
Dayanışma Ekonomisi’ni mottosu hâline getiren Fuzul, 50 milyar liralık büyüklüğe ve yaklaşık 400 bine yakın iştirakçiye sahip tasarruf finansman bölümüne öncülük etmeye devam ediyor.

Dayanışma İktisadı terimiyle 30 yıllık sistemi, daha anlaşılabilir hâle getirdiklerini lisana getiren Fuzul Tasarruf Finansman Yönetim Kurulu Lideri Eyüp Akbal, “Dayanışma İktisadı; insanların küçük birikimlerini bir ortaya getirerek konut, araç ve çatılı iş yeri sahibi olduğu sistemin ismidir. Bugüne kadar yüz binlerce kişi Dayanışma Ekonomisi’yle mesken, araç ve çatılı iş yeri sahibi oldu. Bölümümüzün 30 yıldır var olması ve bugün geldiği pozisyonla kazandığı inanç sayesinde Dayanışma İktisadı; gerekli yasal adımların atılmasıyla konut, araç ve çatılı iş yeri dışında farklı gereksinimlere da faizsiz finans kaynağı noktasında tahlil olmaya devam edebilir” dedi.

5 BİN KONUT İÇİN DÜĞMEYE BASTI

Dayanışma İktisadı ideolojisini temel alan 5 bin Faizsiz Konut Finansmanı Kampanyası’na da imza atan Fuzul, 5 bin kişiyi, tertip bedelinde yüzde 35’e varan indirimlerle konut sahibi yapacak. İştirakçiler, 31 Ekim 2022 tarihine kadar devam edecek kampanya dâhilinde; peşinatlı ya da peşinatsız, çekilişli ya da çekilişsiz modellerle kendi belirledikleri taksit fiyatları ile Türkiye’nin istedikleri kentinde faizsiz konut sahibi olabilecek. Kesimde birinci olan kampanya ile Fuzul, Türkiye’nin dört bir yanında, faiz yüküyle uğraşmadan düşük maliyetlerle konut sahibi olmak isteyenleri bir ortaya getirerek 30 yıldır muvaffakiyetle uyguladığı Dayanışma Ekonomisi’yle finansman sağlayacak. Vatandaşların ekonomik imkânları dâhilinde destek olacağı güç birliği ile kampanyaya katılan herkesi mesken sahibi yapacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir